HAKKIMIZDA

1998 yılında kurulan Teksium Tekstil firması genç, dinamik, tecrübeli ve güçlü kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiş büyük bir döşemelik kumaş tekstil firmasıdır. Firmanın Ar-Ge departmanı dünya trendlerini takip ederek faaliyet gösterdiği pazarın taleplerine yönelik çalışmalar yapmaktadır.

2018 yılı itibarı ile VRL Tekstil adıyla Teksium Tekstil firmasının yurtiçi satış temsilciliğini yapmak amacıyla İnegöl/ Bursa adresinde mağaza olarak hizmet vermeye başladık. Son teknoloji ile yüksek kalitede üretilmiş kumaşlarımızı müşterilerimizin talep ve tercihlerini karşılamaya yönelik geliştirdiğimiz stratejiler ile hem mağazamızda hem de müşterilerimize her an yakın ve ulaşılabilir olmak adına kurmuş olduğumuz vrltekstil.com sitesinden bizlere ulaşabilir yeni modellerimizi takip edebilirsiniz. Artık her an, her yerden ürünlerimizi görebilir ve bizleri arayarak veya mail atarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

VİZYON

Gücünü değişimden alan, yenilikçi, müşteri eksenli, güvenilir firma olarak bulunduğu konumdaki başarısını ileriye taşımak.

MİSYON

Her pazarın kendi içinde değişen talepleri doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine uygun ürünler ile yurtiçinde kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak.