Modern Mobilya Döşemelik Kumaşı

Siz de yaşam alanlarınız için modern koltuk döşemelik kumaşı tercih ederek mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Mobilyalarınız için kumaş seçimi yapmak isterseniz doğru adrestesiniz. Kumaşları yüksek kalite ve farklı tasarım çeşitleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Çok geniş kapsamlı kullanım alanı olan bu kumaşlar, temiz, işlevsel, rahat ve şık olması ile beğenileri üzerine topluyor. En baştan yeni bir mobilya almak istemiyor ancak yine de mobilyalarınızı yenilemek istiyorsanız mobilyalarınızı kumaşla kaplatmak iyi bir tercih olacaktır. Ekonomik fiyatlardan bu kumaşları satın almanızı sağladığımız için çok para ödemeniz de gerekmeyecek. Farklı desenlerde sunduğumuz kumaş türleri sadece modern tarzı değil, aradığınız diğer bütün tarzları da kolayca yakalamanızı sağlayacak.

Zararlı Kimyasallar Yok

Kumaş üretiminin hiçbir aşamasında zararlı kimyasallar kullanılmadı. Kumaşların özelliklerini incelerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında kumaş üretiminin zararlı kimyasallarla yapılmaması gelmektedir. Üretimin mutlaka doğal malzemeler ile yapılması gerekir. Kimyasallar insan sağlığını olumsuz yönde etkiler ve çeşitli hastalıkların meydana gelmesine neden olur. Bu nedenle zararlı kimyasallardan uzak durmak şarttır. Özellikle hassas bir cilde sahip olan ya da çocuklu olan ailelerin buna daha çok dikkat etmesi şarttır.

Uzun Ömürlü Yapıya Sahip Kumaşlar

Bir kere mobilyalarınızı kumaşla kapladıktan sonra, onu uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak istersiniz. Bunun için kumaş yapısının bu kullanıma uygun olması gerekir. Kumaşlarımızın her bir ipinde kopma ve aşınmaya karşı mukavemet bulunmaktadır. Kaliteli malzemeler tercih ettiğimiz için uzun ömürlü kullanım mümkündür. Dış etmenlere bağlı olarak kumaşlarda deformasyonlar oluşmaz. Lekelenme, sarrma, aşınma gibi durumlar olmadan uzun süre kullanıma imkan veren kumaşlar seneler boyunca hala onu ilk satın aldığınız gün gibi görünecek.

Nefes Alan Özel Kumaş Yapısı

Mobilya kaplaması için tercih edilen özel kumaşlar nefes alır ve kesinlikle terleme yapmaz. Bu özellikleri ile kumaşlarda koku problemi de meydana gelmez. Koku olan kumaşlar hava alamayanlardır. Hava almayan kumaşa bir de kirler eklendiği zaman koku meydana gelmesi işten bile değildir. Sadece koku oluşması rahatsız edici değildir. Aynı zamanda bu durum pisliğe de neden olur. Kaliteli bir kumaşın oturduğunuz zaman asla terletmemesi, koku yapmaması, kaşındırmaması ve ciltte tahriş yapmaması gerekir. Özellikle yaz aylarında kumaş kalitesi daha çok ön plana çıkar. Çünkü yaz aylarında doğrudan insan teni ile koltuk kumaşı temas eder. Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz kumaşlar alerjen testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir. Rahatsızlık hissine, tahrişe, alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Ulaşılabilir Fiyatlar, Yüksek Kalite

Kaliteli kumaşa sahip olmak için çok para ödemeniz gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü şirketimizden en kaliteli kumaşları satın almak için çok para harcamanız gerekmiyor. Şirketimizde her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana, insanlara ekonomik fiyat teklifleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Fiyatların ekonomik olması sakın sizi kaliteden ödün verdiğimizi düşündürmesin. Çünkü fiyatlarımız ekonomik olmakla birlikte aynı zamanda ürünlerimiz çok kalitelidir. Bizden kumaş satın alan kişiler her fırsatta kumaşlarının kalitesinden ne kadar memnun kaldıklarını dile getirmişlerdir. Uzun süre kullanım için uygun olan bu kumaşlar, kullanımla birlikte eskimez aksine daha sağlam bir yapıya kavuşur. Stil sahibi olan erkek ve kadınlar için en güzel modelleri beğeniye sunuyoruz.

Hem Bebeğiniz Hem Sizin için İdeal Kumaşlar

Kumaşlar hijyenik olduklarından bebeğinizin ya da sizin sağlığınızı tehlikeye atmaz. Organik maddelerden üretilen kumaşlar, hem doğaya hem de insan sağlığına saygılı olduğunu gösterir. İnsan sağlığını her şeyden öne koyan markamız, sizlere her daim iyisini sunmak için alışıyor. Modern desenlerden canlı renklere, dingin tasarımlardan gösterişli tasarımlara kadar çok sayıda seçenekleriniz olacak. Kumaşlar silmeye karşı, dış etmenlere karşı dayanıklı olup onları seneler boyunca hala ilk gün olduğu gibi kullanmanızı sağlayacak. Mobilyalarınızı yeniletmeniz için harika bir seçenek olan kaplamalar yaşam alanınızın havasını aniden değiştirecek. Sentetik kumaşlar ile vakit kayıp etmeyin. Şirketimiz tarafından sunulan tamamen organik ve zararsız modern mobilya döşemelik kumaşı tercih ederek sağlığınızı koruyun, diğer yandan en şık yaşam alanlarına siz sahip olun. Hem de bunları mümkün olan en ekonomik şekilde yapın!

9 sonuçtan 1-3 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Abrecan

340 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.
Close

Alto

70 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.
Close

Buka

87 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.