Lüks Mobilya Döşemelik Kumaşı

Siz de farklı lüks mobilya döşeme kumaşı seçenekleri sayesinde evinize ve ofisinize farklı bir hava katmak, şıklığın keyfini çıkarabilirsiniz. Keyifle yaşanan mekanlar için şirketimizin seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Perde, tül gibi ev tekstili ürünlerinde de mobilyalar için de döşemelik kumaşlar ideal kullanıma sahiptirler. Dilerseniz düz ve dokulu kumaşları, dilerseniz modern ve klasik desenli kumaşlı, dilerseniz de nakışlı kumaşları tercih edebilirsiniz. O kadar çok model bulunuyor ki, bu modeller arasında seçim yaparken zorlanacaksınız! Romantik tüllerin sıcaklığını evinizde hissetmek için perdelik kumaş ve tülleri seçebilirsiniz. Eskimeyen şıklık getiren kumaş türleri, yaşam alanınızın güzelleşmesini sağlayacak Kumaşları parlak renklerden pastel renk tonlarına, hareketli çizgilerden düz ve sade tasarımlara kadar geniş yelpazede kullanım imkanınız bulunuyor. Koleksiyonlarımız tasarımcıların bile bir numaralı tercihi olmayı başarmıştır. Zengin renk ve doku seçenekleri arasından seçim yapmayı çok seveceksiniz.

Her Bütçeden İnsana Hitap Eder

Lüks mobilya döşemelik kumaşlarımız sadece üst gelir grubuna hitap etmiyor. Kumaşlar aynı zamanda düşük ve orta bütçeli insanların cebine de uyum sağlıyor. Kumaşların yüksek kalitesine sahip olmak için çok ödeme yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kaliteye ekonomik fiyattan sahip olabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana insanların kaliteli mobilya kumaşı seçimini mümkün olan en ekonomik şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Kumaşlarımız sahip olduğu harika avantajlı özellikler ile beğenileri toplar. Temizdir, kullanışlıdır, uzun süreli kullanım için idealdir, dayanıklıdır ve bunlara ek olarak çok daha fazla avantaj da sağlar. Bütün bu harika özelliklerden faydalanmak için servet harcamanız gerekmez. Az para, çok kalite, şirketimizle mümkün!

Leke Tutmayan Koltuk Kumaşları

Kim koltuk kumaşlarının leke tutmasını ister ki? Koltuk kumaşlarında kumaşların leke tutmaması son derece önemli bir özelliktir. Satışını yaptığımız kumaşlar kir tutmamakla birlikte, kiri dışarı kusar ve rahat temizlik yapmanızı sağlar. Artık saatlerce zorlanarak temizlik süreçleriyle uğraşmanız gerekmiyor. Kolayca ve efor harcamadan da rahatlıkla temizlik yapabiliyorsunuz. Bunu elbette kumaşların leke tutmayan özelliğine borçlu olacaksınız.

Sağlıklı Döşemelik Kumaşlar

Sağlıklı döşemelik kumaşlar çocuklu evler için de idealdir. Çünkü bu kumaşlar kir tutmamakla birlikte aynı zamanda organiktir. Nefes alan kumaş türleri tercih edilmiştir. Terleme yapmayan bir kumaştır. Bu sayede koku da olmaz. Ciltte alerjik reaksiyona neden olmaz. En hassas cilt tipine sahip olan kişilerin bile döşemelik kumaşlarımızı tercih etmesinde bir sorun yoktur. Çünkü kumaşlarımız sağlıklı olduğundan cildinizde olumsuz etkilerin oluşmasına neden olmaz. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Kumaş tercihi yaparken bile kişilerin ilk başta göz önünde bulundurmaları gereken nokta kumaşların sağlık için uyumlu olup olmadığıdır. Bir kumaş tasarımı ne kadar güzel olursa olsun fark etmez. Mutlaka sağlıklı olması ve sağlıklı kullanım sunması gerekir.

Uzun Süre Kullanım için Üretildi

Satışını gerçekleştirdiğimiz kumaşlar uzun süre kullanım için üretilmiştir. Bir kumaşı seneler boyunca kullanabilirsiniz. Senelerce kullanıma rağmen yine de kumaşlarınızda herhangi bir bozulma meydana gelmez. Darbeler, güneş, ısı vb. dış etmenlerin  ne olduğunun bir önemi yok. Kumaşlar seneler sonra bile hala ilk günkü yeni görünümüne ve kullanımına sahiptir. Bir kere kumaş aldıktan sonra kumaşları sürekli yenilemeniz gerekmez. Çünkü zaten size bir tek kumaş bir ömür boyu yeter. Alacağım kumaş uzun kullanım için uygun olsun, çok para ödemeyeyim, dayanıklı yapısı ile asla sorun yaşamayayım derseniz, şirketimizde satışı yapılan kumaşlar tam da size göre demektir. Bizi tercih ettiğinizde asla sırtınız yere gelmez.

Geniş Kullanım Alanına Sahip

Binlerce farklı çeşit luxury koltuk döşeme kumaşı arasından seçim yapmak isterseniz doğru yerdesiniz. Sadece kumaşlarımızın farklı seçenekleri yok, bu kumaşların geniş kullanım alanı da var. Minderlerden perdelere, koltuk kılıflarından şezlong minderine, salon sandalyeden oturma gruplarına kadar evinizin iş yerinizin çok farklı yerlerinde kaliteli, son model, göz alıcı kumaşları tercih edebileceksiniz. Mekanlarınızın kalitesini yükseltmek, daha rahat etmek, daha görsel anlamda estetik mekanlara sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz sizlere en uygun fiyattan zengin seçenekleri sunacaktır. Kumaş seçimi sırasında uzman ekip üyelerimizin desteğini alabilirsiniz. Böylece seçimleriniz profesyonel olur.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Yan paneli aç
Close

Grande

438 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.
Close

Maxımus

77 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.