Klasik & Avangard Mobilya Döşemelik Kumaşı

Yaşam alanlarınızda konfor ve şıklığı bir araya getirmek isterseniz klasik koltuk döşeme kumaşı tam da size göre demektir! Klasik koltuk takımlarında ve perde tasarımlarında rahatlıkla kullanılabilecek kumaşların başında gelirler. Ev dekorasyonu trendlerine uyarlar. Mekana ferahlık ve şıklık katarlar. Kullanımı kolay olduğu kadar hijyenik olmasıyla da tercih edilirler. Özellikle klasik koltuk takımlarında kumaş seçimi yapmak büyük önem taşır. Sadece kumaş değişimi yapılarak bir koltuk takımının bütün özelliklerini değiştirebilirsiniz. Bu nedenledir ki kumaşı dikkatli seçmek gerekir. Uzun ömürlü kullanıma sahip kumaşların seçilmesiyle koltuk takımlarını uzun süre kullanabilirsiniz. Bu da size sürekli mobilya alma derdinden kurtaracaktır.

Desen Mühendisliğinin Ürünü

Günümüzde sadece Türkiye’de değil bütün bir dünyada klasik koltuk döşeme modelleri yakından takip edilmektedir. Avangarde olarak da bilinen klasik koltuk takımlarında farklı kumaşlar tercih edilerek harika bir ürün tasarımı yapılabilir. Bu tasarımlarla yaşam alanlarına bambaşka bir stil getirilmiş olur. Desen mühendisliğinin bir ürünü olan kumaşlar, farklı renk skalaları ve desen tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Farklı boyutları sayesinde farklı mobilyalarda bu kumaşlar tercih edilebilir.

Ulaşılabilir Lüksü Deneyimleyin

Genellikle yaşam alanlarına harika bir görünüm katan klasik mobilya döşemelik kumaşları çok pahalı oluyor. Bu ürünlerin çok maliyetli olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle mağazalarımızda çok daha ekonomik fiyatlı alışveriş yapabiliyorsunuz. Ekonomik fiyatlar ile lükse ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz özel tasarım döşemelik kumaşlar ile klasik koltuklarınızı kaplayabilirsiniz. Dilerseniz de kumaşlarla modern bir koltuk takımı oluşturabilir, mobilyalarınızı da kaplatabilirsiniz. Yaşam alanınıza stil, şıklık ve konforu taşımak için varız.

Hijyenik Kullanım Sağlar

Eğer siz de avangard koltuk döşeme kumaşları almaya karar verdiyseniz, en doğru tercihi yaptınız. Çünkü bu kumaşlar sadece yaşam alanınıza şık bir görünüm kazandırmakla kalmazlar, aynı zamanda hijyenik kullanımı ile evinize, ofisinize temizlik sağlarlar. Bakteri üretimine neden olmazlar. Nefes alan kumaşlar oldukları için terletme yapmazlar. Alerjik ve hassas cilde sahip olan kişiler için idealdir. Bebekli olan aileler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir. Kirlendiği zaman temizliğini çok kolay yaparsınız. Herhangi bir özel ürün kullanmanıza gerek kalmadan, normal temizlik malzemeleri ile kumaşları temizleyebilirsiniz. Üstelik temizlik sırasında yorulmazsınız da. Kir tutmayan özellikte olduklarından kumaş kiri emmez aksine kiri dışarı kusar. Böylece temiz kullanımı keyfini çıkarırsınız.

Zararlı Kimyasallar Yok

İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Bu nedenle satışını gerçekleştirmiş olduğumuz avangard mobilya döşeme kumaşlarının insan sağlığına zararlı olmadığından emin olduk. Üretim sürecinde kesinlikle insan  sağlığına zarar veren maddeler tercih etmedik. Bunun yerine tam tersi hem insan sağlığı hem de çevre sağlığı için faydalı olacak seçimler yapmaya özen gösterdik. Kumaş deyip geçmeyin. Kumaşların üretiminde kullanılan maddelerin sizi hasta edebileceğini biliyor muydunuz? İpliklerden kimyasal boya maddelerine kadar hava ya da temas yoluyla vücudunuza bir şekilde girebilir. Zararlı maddeler vücuda girdikten sonra çeşitli sağlık problemlerine neden olurlar. Bizden satın alacağınız kumaşların hiç birinde böyle bir durum söz konusu olmadığından içiniz rahat etsin. İnsan sağlığına her şeyden çok önem veren bir firmayız. Bu özelliğimiz sayesinde insanlar gönül rahatlığı ile bizi tercih ederler.

Aşınmaya Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Mobilya kumaşı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli özellikleri başında kumaşların zararlı kimyasallar ile boyanmaması gelmektedir. Doğal malzemelerden üretilmiş olan kumaşları tercih etmeniz gerekir. Özellikle koltuk kumaşlarında lekelenme olmaması ve kullanıma bağlı olarak yıpranma olmaması için en iyi sonuçları doğal maddelerden üretilmiş olan kumaşlardan alabilirsiniz. Kumaşların silinebilir yapıda olması büyük avantajdır. Ayrıca kumaşlarımızda aşınmaya ve renk atmalarına karşı da koruma özelliği vardır. Uzun ömürlü yapıda olan bu kumaşlar, kopmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Nefes alan ve terletmeyen yapıları ile kullanıcılar bu kumaşların üzerinde oturdukları zaman kendilerini rahatsız hissetmezler. Uzun süre otursanız bile kumaşlar siz de terleme, kaşınma vb. istenmeyen durumlara neden olmaz. Bütün kumaşlarımız alerjen testlerden geçmiştir ve kullanıcılarda en ufak bir rahatsızlığa neden olmazlar. Kumaşlar uzun kullanıma bağlı koku da yapmaz. Kaliteli ürünler nefes alır ve rahat temizlenir. Bu nedenle bakteri oluşumuna bağlı koku problemi olmaz.

4 sonuçtan 1-3 arası gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Gandi

427 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.
Close

Jako

438 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.
Close

Maxımus

77 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.