Deri Mobilya Döşemelik Kumaş

Deri mobilya döşemelik kumaş ile yaşam alanlarınıza şıklığı ve konforu davet etmeye ne dersiniz? Döşemelik kumaşlar hem tekstil hem de moda sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Tercih edebileceğiniz milyonlarca farklı döşemelik kumaş türü bulunmaktadır. Koruyucu kaplama olarak da geçen döşemelik kumaşlar, dokuma ya da örme olarak üretilebilirler. Sadece ev  ve iş yeri mobilyalarında değil aynı zamanda araba koltuklarında, ev ürünlerinde de bu kumaşlardan faydalanılmaktadır. Kaliteli ve oldukça tarz olan deri mobilya döşemelik kumaşları, şirketimizden ekonomik bir bedel karşılığında alabilirsiniz. Cep dostu fiyatlarımız ile hem şıklığı yakalamanızı hem de paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Deri Mobilya Döşemelik Kumaş Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Döşemelik kumaş tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler bulunuyor. Her şeyden önce seçilen döşeme kumaşın mevcut mobilyalar ile uyumlu olduğuna dikkat edin. Eğer mobilyanın bulunduğu ortam az ışık alıyorsa koyu renk derileri tercih etmekten kaçınmanızda fayda var. Farklı deriler tercih edilecekse, deri türlerinin arasında renk uyumu olmasına özen gösterin. Birbirine yakın ya da zıt renkleri de tercih edebilirsiniz. Ancak seçim yapmadan önce elinizde mutlaka bir katalog olması gerekir. Şirketimizden seçeceğiniz deri mobilya döşemelik kumaşları için uzman desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere farklı deri kumaş türlerini ideal şekilde sunacak.

Kaliteli ve Asil Duruş için Deri Kumaşlar Tercih Edin

Kaliteli ve asil görünüme sahip ortamlar için deri kumaş olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bilinen en eski zamanlarda bile deri kumaşlar tercih ediliyordu. Mobilyacılık alanında sıklıkla kullanımı vardır. Son zamanlarda koltuklarda popüler kullanım alanına sahiptir. Akıllara ilk gelen kumaş türleri arasında deri yer alır. Özellikle chester koltuk modellerinde tercih edildiği zaman rüstik ev dekorasyonu sağlanır. Mekanlarında rüstik hava yaratmak isteyen kişiler deri tercih edebilirler. Sadece rüstik tarz için değil, aynı zamanda lüks, klasik tarz, modern tarz için de deri kumaş tercih edilebilir.

Ham ve Suni Deri Seçenekleri

Deri denildiği zaman ham ve suni deri olmak üzere 2 farklı seçeneğiniz bulunuyor. Gerçek derilere ham deri de deniyor. Suni deriler ise sıkı pvc nin işlenmiş halidir. Suni deri oldukça ince bir yapıya sahiptir. Şık bir görünümü vardır. Kir tutmayan yapıya sahip olduğundan rahatlıkla temizlenebilir. Genellikle koltuk ve minder döşemeleri için suni deri tercih edilir. Suni deriler de farklı kalitelerde satılmaktadır. Yüksek kaliteli suni seri kumaşlar, bakıldığında ham deri görüntüsü verdiklerinden orijinal deriden ayırt edilmeleri mümkün olmaz.

Deri Mobilya Döşemelik Kumaş Avantajları Nelerdir?

Uzun zamandan beri sık tercih edilen deriler, konforlu bir yapıya sahiptir. Evimde ya da ofisimde rahat edeyim diye düşünüyorsanız, deri sizin için ideal seçenektir. Üzerinde uzun süre otursanız bile ciltte rahatsız hisse neden olmaz, terleme yapmaz. Kadifeye benzeyen yumuşak ve hacimli bir yapısı vardır. Genellikle seçkin koltuk takımlarında kullanılan bir kumaş türüdür. Bulunduğu mekanın zengin görünmesini sağlar. Ayrıca leke tutmaz ve rahatça temizlenir. Yumuşak bir dokusu olduğundan cildi rahat hissettirir. Su geçirmez. Üzerine kir döküldüğünde kumaş kiri emmez. Kir, kumaş üzerinden akar gider. Kaliteli, şık ve işlevsel yaşam alanları oluşturmak isterseniz tercih edebileceğiniz malzemelerin başında deriler gelmektedir.

İşlenmiş Deri Kumaşlar: Nubuk

Kumaş seçimi yaparken nubuk tercih ettiğiniz zaman aslında derinin işlenmiş halini tercih etmiş oluyorsunuz. Özellikle son zamanlarda trend olan nubuk, derinin işlenmesinden sonra elde edilir. Deri koltukların çok klasik görünüme sahip olmasından sıkılan kişiler, nubuk deri tercih ederek mekanlarının daha sportif olmasını sağlayabilirler. Özellikle modern oturma grupları için döşemelik kumaş olarak sıklıkla nubuk tercih edildiği bilinmektedir. Genel olarak bütün ev tarzları için uyumludur. Farklı zevklere uygun tasarımları vardır. Eve zenginlik katar. Ofislerde de kullanılabilir. Gerçek deri ile kıyaslandığı zaman daha ekonomik fiyata sahiptirler. Şirketimizde satışa sunulan bütün kumaşları en ideal fiyattan alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Şıklığın, konforun ve ekonomik fiyatların adresi olan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana harika yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlıyor. Uzmanlarımızdan destek alarak gerçek üstü güzellikte yaşam mekanlarına sahip olabilirsiniz.

 

Tek bir sonuç gösteriliyor

Yan paneli aç
Close

Diamond

73 
Ayrıntılı detay ve fiyat için ürünü inceleyiniz.